Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nabídka psů k osvojení

 

Pomáháme najít nový domov pro 3 krásné kluky Patterdale teriéra a jack rusella
 

Dobrý den,
je mi moc líto, ale po úmrtí partnera musím najít nové domovy 3 našim milovaným klukům. Jsou to bráškové, narozeni 19.9.2016. Matka je s PP - Naomi ze Smolinky (tu jedinou si mohu ponechat), otec jack. Jmény Samuel, Maxmilián, Argo. Kluci jsou čipovaní. Mají rádi děti. Jen Samíček je trochu bojácnější, ale když pozná dobrého člověka, který mu nebude ubližovat, tak je to šťastný a hravý pejsek jako bráškové. Jsou to velcí milovníci a bylo o ně od miminek postaráno s velkou láskou. Ideálním domovem je pro ně místo alespoň s kouskem zahrádky. Na to jsou naučeni. V létě si na ni hrají a placatí se na sluníčku. Nejsou naučeni na venčení na vodítku, ale znají to. Nějaká procházka proběhla, tudíž nebude trvat dlouho a zvyknou si i takto. Jedná se o zdravé, bláznivé pejsky, velcí mazlové, vděčni za každé vlídné slovo a pohlazení. Najdou zde novou rodinu/rodiny ve které/kterých budou šťastni? Pejsky daruji pouze do dobrých rukou. Už pro páníčka, který jim umřel bych si moc přála jejich štěstí a někoho kdo se jim bude s láskou věnovat. Jsou naše rodina a my je moc milujeme.
 
Pegi, fena Slovenského kopova s PP, celé jméno Pegi Anons. V dubnu jí bude 9let. Moc hodná. Má ráda děti. Jen potřebuje běhat. Nejlépe zahrada kde se vyřádí. 
 
Hladkosrstej pejsek je Argo
Střední Samíček
Chlupatej Max ❤

Pejsci nejsou umístěni v útulku, v případě zájmu prosím volejte na tel.číslo: 773 683 431

pes.jpgpes2.jpg                                        

pes3.jpg

V útulku momentálně není žádný volný pes k osvojení.

 Pokud budete mít zájem o zaslání více fotografií či poskytnutí bližších informací k pejskům z nabídky neváhejte se na nás obrátit! 

 
 
 

 


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< únor / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 142562
Měsíc: 2593
Den: 83